Профспілковий комітет

З загальної кількості працівників КНП «Міська поліклініка № 10» ХМР членів профспілки – 303.

ЧЛЕНИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ:

Назаренко Євгенія Миколаївна – голова профспілки, завідувач стоматологічного відділення №1;

Котляревська Н.Л. – член профспілки, лікар-стоматолог;

Казначеєвська Л.І. – член профспілки, старший інспектор відділу кадрів;

Савченко Н.М. – член профспілки, сестра-господарка;

Шукалова І.Ф. – член профспілки, старша медична сестра стоматологічного відділення;

Мовчан Л.М. – член профспілки, медична сестра відділення ЗП-СМ;

Корецький М.О. – член профспілки, завідувач адміністративно-господарчої частини.

КОМІСІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ:

  • З соціально-економічного захисту – Казначеєвська Л.І., Клтляревська Н.Л.;
  • З охорони праці та здоров’я – Корецький М.О., Савченко Н.М.;
  • З культурної та спортивної роботи – Шукалова І.Ф., Мовчан Л.М.;
  • Ревізійна комісія – Алексенко Р.І., Глушак Г.Б.

Профспілковий комітет КНП «Міська поліклініка № 10» ХМР особливу увагу приділяє проведенню колективно-договірної роботи, створенню безпечних та здорових умов праці для всіх членів колективу, питанням охорони здоров’я працівників та їх оздоровлення, організації дозвілля та реалізації духовних прав співробітників поліклініки. Саме завдяки плодотворній сумісній праці адміністрації поліклініки і профспілкового комітету у нашому закладі створено чудовий психологічний клімат, який дозволяє кожному відчувати себе членом колективу однодумців. Наші спілчани – активні учасники обласних галузевих профспілкових заходів. За підтримки профспілкового комітету проводяться урочистості до професійного свята, організовуються туристичні поїздки співробітників по мальовничим куточкам Слобожанщини та України.

Завдяки роботі профспілкового комітету щорічно майже 100 дітей співробітників поліклініки отримують святкові подарунки до Новорічних свят, організовується літній відпочинок для оздоровлення дітей співробітників, а також різні заходи до Дня захисту дітей. В Новорічні свята діти відвідують Новорічні ялинки.

За організації профспілкового комітету проводяться творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва м.Харкова. Купляються квитки на вистави та концерти. Неодноразово члени профспілки та профкомітету брали участь у районних і міських конкурсах та спартакіадах і нагороджувались Почесними грамотами за різні досягнення в медичній галузі та роботі профспілки вцілому.