Неврологічне відділення

Неврологічне відділення розташоване на 5 поверсі поліклініки. Прийом відвідувачів ведеться у кабінетах № 100 та № 104 у дві зміни. У штаті відділення працює 2 лікаря-невролога, 1 лікар-психотерапевт, 2 медичні сестри.

Завідувач неврологічним відділенням Ніколенко Наталія Анатоліївна – лікар вищої категорії, стаж роботи 22 роки.

Лікарі-неврологи:

Загуровська-Кривоус Алла Сергіївна – лікар вищої категорії, стаж роботи за фахом 29 років

Медичні сестри відділення:

Бабайлова Наталія Федорівна, І категорія, стаж роботи 20 років;

Кобзева Наталія Романівна, вища категорія, стаж роботи 30 років

Лікарі відділення надають лікувально-діагностичну, профілактичну та консультативну неврологічну допомогу при різних захворюваннях з ураження центральної та периферичної нервової системи, а саме:

  • церебро-васкулярні захворювання з гіпертонічною хворобою, церебральним атеросклерозом (дисциркуляторна енцефалопатія, наслідки інсультів);
  • загальні захворювання центральної нервової системи (енцефаліти, менінгоенцефаліти, арахноїдити, наслідки нейроінфекцій);
  • захворювання периферичної нервової системи (радикуліти, неврити, невралгії, плексити);
  • наслідки токсичного ураження нервової системи;
  • вегетативні розлади нервової системи

 

У денному стаціонарі поліклініки функціонують неврологічні ліжка, де кожний неврологічний хворий у разі необхідності має можливість отримати кваліфіковане стаціонарне лікування.

Лікарями відділення проводиться сучасна діагностика та лікування неврологічних захворювань із застосуванням сучасного обстеження (МРТ, КТ, УЗГД, ЕМГ, рентгенодіагностика та ін.) та новітніх методів медикаментозного та відновлювального фізіотерапевтичного  лікування (ЛФК, масаж, бальнеотерапія, лазеротерапія, голкорефлексотерапія, психо- та гіпнотерапія).

За необхідності пацієнти можуть бути спрямовані на консультації до інституту неврології, психіатрії та наркології НАМН України або на обстеження та лікування до ХМЛК № 27, № 7, ОСДРЗМ та інших стаціонарів міста.

Співробітники відділення активно проводять санітарно-освітню роботу для формування у населення району обслуговування здорового способу життя.