Кабінет функціональної діагностики

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи.

ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, що виникають під впливом різних токсичних речовин. ЕКГ широко використовують для функціонального дослідження серцево-судинної системи. Поєднання електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами допомагає виявити приховану коронарну недостатність, перехідні порушення ритму, проводити диференційний діагноз між функціональними та органічними порушеннями роботи серця.

Кабінет електрокардіографії №53 є структурним підрозділом КНП «Міська поліклініка №10» ХМР, розташований на 3 поверсі (ліве крило), забезпечує спеціалізовану діагностичну допомогу населенню з захворюваннями різних органів і систем, особливо серцево-судинної.

Керує роботою кабінету ЕКГ лікар функціональної діагностики Шевченко Інна Михайлівна, має ІІ категорію, стаж 20 років.

Обстеження проводять досвідчені медичні сестри:

Сафронова Олена Миколаївна, вища категорія, стаж роботи 15 років.

Дуб Людмила Єлізарівна, вища категорія, стаж роботи 38 років

Відповідно до основних задач і на підставі стандартів якості, у кабінеті ЕКГ проводять обстеження серцево-судинної системи електрокардіографічним методом, зокрема стандартного обстеження (методом 12 відведень), додатковими методами: проба на вдиханні, проба з навантаженням, обстеження по Небу, Слопаку і Партеллі. Прийом пацієнтів відбувається по напрямкам на обстеження від лікуючих лікарів.

 Графік роботи кабінету ЕКГ: