тут появится виджет

Офтальмологічний кабінет

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Місце розташування V поверх, ліве крило, кабінет 97

Прийом проводить кваліфікований лікар-офтальмолог

КАРАПУТІНА Ірина Вікторівна

Освіта:Харківський державний медичний університет “Лікувальна справа”,2007р.

Стаж роботи за фахом:19 років

Кваліфікаційна категорія: перша, 2019р.

Підвищення кваліфікації: ХМАПО “Офтальмологія”, 20019р.;ХМАПО “Організація проведення медичних оглядів робітників шкідливих професій“, 2020р.

Медична сестра

Пісоцька Наталя Василівна

Освіта:Вовчанське медичне училище “Сестринська справа” 1998р.

Стаж роботи за фахом:22 роки

Кваліфікаційна категорія: Вища, 2016р.

ПЕРША ДОПОМОГА

Іноді зорові можуть зашкодити не тільки травми або тривале використання комп’ютера, але просто від того, що щось потрапило в око. Що робити? Відповідь очевидна – видалення стороннього тіла, тому що навіть невелика піщинка, сучок або комаха може призвести до часткового порушення зору і доставити людині сильний біль. У цьому випадку, вам слід звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря.

ПЕРЕВІРКА ГОСТРОТИ ЗОРУ

Погіршення зору відбувається поступово, з віком, іноді цей факт залишається непоміченим. Специфіка захворювань органу зору, раннього звертання хворих за допомогою, коли є можливість відновити його. Лікар дає рекомендації що до гігієна ока, збалансованого харчування, гігієни праці. Зрозуміло факт щорічний обстеження очей.

КОРЕКЦІЯ ЗОРУ ОКУЛЯРАМИ

В даний час є кілька засобів, щоб покращити зір. Найсучасніші – Рефракційна хірургія. Найзручніший для людей працюючого віку – контактна корекції м’якими і жорсткими лінзами. Найбільш поширеним є корекція зору окулярами. Це досить просто у використанні і не має обмежень за віком. Найголовніше – це підібрати їх правильно. Неправильно визначені окуляри можуть не тільки порушити зір, а також викликати головний біль. Купувати окуляри рекомендовано тільки після призначення рецепта лікарем. У нашому відділенні ви знайдете досвідчених фахівців,які підберуть окуляри строго відповідно до ваших індивідуальних особливостей.

ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕДНЬОГО ВІДРІЗКА ОКА

Офтальмологічне відділення оснащено сучасним обладнанням. Для обстеження переднього відрізка очей служить щільова лампа. Біомікроскопія дозволяє перевіряти рогівку, кон’юнктиву, додатковий апарат ока, райдужної оболонку і кришталик. Щільова лампа є діагностичним інструментом з потужним мікроскопом і вузький променем світла, що дозволяє отримати зріз прозорих середовищ. Лікар проводить ретельний огляд ока, маючи можливість встановлення дегенеративних змін у тканинах і присутність сторонніх тіл рогівки, запалення райдужної оболонки і кон’юнктиви, наявність катаракти, дегенерації склоподібного тіла.

СКРИНІНГ НА ГЛАУКОМУ

Глаукома, безумовно, є першою причиною сліпоти в усьому світі. Своєчасна перевірка зору є умовою ранньої діагностики та лікування глаукоми. На даний момент обов’язкове вимірювання внутрішньоочного тиску після сорока років. Для встановлення діагнозу пацієнту, необхідно обстежити передній відрізок очного яблука, зоровий нерв, очне дно, а також лани зору. За підсумками дослідження, лікар призначає пацієнтові лікування і визначає кратність динамічного спостереження. В цілому світі бажана консервативна терапія для глаукоми і тільки в занедбанних або не компенсованних випадках глаукома піддаються хірургічному лікуванню у стаціонарі міста.

СКРИНІНГ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЇ ДЕМОДЕКОЗУ

Демодекоз є ураження шкіри і волосяних фолікулів кліщами роду демодекс. Є хронічною хворобою з сезонними загостреннями. Проведення діагностики на основі клінічних скарг, зовнішні огляду і аналізу матеріалу вій, вискоблювання шкіри. Лікування захворювання комплексне.

СУДИННА ПАТОЛОГІЯ

Людське око не є окремо існуючим органом. Це “мозок, винесений на периферія” в ньому існують ті ж самі закони гемодинаміки, що і в усьому тілі. Огляд очного дна дає змогу встановити ознаки судинної патології у організму. Між лікарями-офтальмологами і неврологами, терапевтами, сімейними лікарями лікарем- ендокринологом існує спадкоємність. Це дозволяє більш точне встановлення діагнозів.

Звертаємо вашу увагу, що медичну допомогу лікар-офтальмолог  надає при наявності електронного направлення від лікарів первинної ланки

Записатися на прийом до лікаря  можна по телефону реєстратури: 725-01-28 або безпосередньо у особистому кабінеті пацієнта на сайті Helsi.me або у мобільному додатку.