Профспілковий комітет

Первинно профспілкова організація КНП “Міська поліклініка №10” ХМР особливу увагу приділяє проведенню колективно-договірної роботи, створенню безпечних та здорових умов праці для всіх членів колективу, питанням охорони здоров’я працівників та їх оздоровлення, організації дозвілля та реалізації духовних прав співробітників поліклініки.

Саме завдяки плодотворній сумісній праці адміністрації поліклініки і первинного профспілкового комітету у нашому закладі створено чудовий психологічний клімат, який дозволяє кожному відчувати себе членом колективу однодумців. Наші спілчани — активні учасники обласних галузевих первинно профспілкових заходів. За підтримки первинно профспілкового комітету проводяться урочисті заходи до професійного свята, організовуються туристичні поїздки співробітників по мальовничим куточкам Слобожанщини та України.

         Завдяки роботі первинно профспілкового комітету щорічно майже 120 дітей співробітників поліклініки отримують святкові подарунки до Новорічних свят, подарунки до першого вересня першокласникам, організовується літній відпочинок для оздоровлення дітей співробітників, а також різні заходи до Дня захисту дітей. В Новорічні свята діти відвідують Новорічні ялинки.

 

За організації первинно профспілкового комітету проводяться творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва м.Харкова. Купляються квитки на вистави та концерти. Неодноразово члени профспілки та профкомітету брали участь у районних і міських конкурсах та спартакіадах і нагороджувались Почесними грамотами за різні досягнення в медичній галузі та роботі профспілки в цілому.

 

 

 

Загальної кількості працівників

  ППО КНП “Міська поліклініка №10” ХМР -184  членів профспілки

 

 

 

 

 

Комісії Первинно профспілкової організації:

  • З соціально-економічного захисту — Чигрин В.С., Рожкова О.В., Шипков А.Г.
  • З культурної та спортивної роботи: Малишева М.В., Мовчан ЛМ., Шукалова І.Ф.
  • Ревізійна комісія — Безсонова О.В., Битюк Т.М., Полякова Т.В.

Члени профспілкового комітету Первинно профспілкової організації:

  • Рожкова Олеся Василівна — голова Первинно профспілкової організації, начальник відділу кадрів.
  • Малишева М.В. – бухгалтер ППО, інспектор з кадрів.
  • Члени ППО — Лихо Н.М., Чигрин В.С., Сінченко М.Р., Мовчан Л.М., Мельник І.О.