Про нас

Код ЄДРПОУ: 24341622

Поліклініка має ліцензію на медичну практику за всіма спеціальностями (ліцензія на впровадження господарської діяльності з медичної практики реєстраційне досьє від): 08.10.2018 №17/0810-М, видана МОЗ України наказом 1912 від 19.10.2018р. Безстроково.

 

Комунальне некомерційне підприємство “Міська поліклініка № 10” Харківської міської ради – це сучасний медичний заклад, що вже більше 20 років надає кваліфіковану медичну допомогу харків’янам, які мешкають у мікрорайонах Північної Салтівки та на Салтівському житловому масиві.

Медичному закладу присвоєна вища акредитаційна категорія, яка була підтверджена 24.01.2018 р.

Поліклініка існує з 14 червня 1996 року, коли після завершення будівництва була введена в експлуатацію сучасна типова 7-поверхова будівля на 850 відвідувань у зміну по вул. Метробудівників, 19.

Щороку фахівці поліклініки обслуговують понад 500 тисяч відвідувань.

У 2015 році отримано сертифікат на відповідність вимогам державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги».

Робота поліклініки спрямовується на підвищення якості надання медичної допомоги населенню, реформування первинної медико-санітарної допомоги, виконання планових завдань, а також на розвиток профілактичного напрямку по ранньому виявленню патології з метою своєчасного динамічного нагляду.

Сьогодні Міська поліклініка № 10 – це багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний заклад, в якому проводиться прийом за 28 фахами.

Медичні працівники систематично працюють над підвищенням професійного рівня, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації та відвідуючи тематичні курси за спеціальністю в Харківській медичній академії післядипломної освіти, інших освітніх центрах та мають відповідні сертифікати. Для них притаманне не лише постійне фахове вдосконалення, але й відкритість до новацій, доброзичливе ставлення до пацієнтів та бажання надавати кваліфіковану медичну допомогу.


 

За роки діяльності співробітники Міської поліклініки №10 удостоювались нагород та відзнак різного ґатунку за професіоналізм та високий рівень надання медичних послуг населенню.

 

 

 

 

                             


З 2017 року в поліклініці впроваджена медична інформаційна система MedCardPlus, яка є візитівкою медичних установ Харкова.

У реєстратурі поліклініки застосовується IP-телефонія та спеціальне програмне забезпечення, що автоматизує процеси запису пацієнтів на прийом до лікарів поліклініки. Робочі місця лікарів амбулаторій забезпечені сучасними комп’ютерами та периферійними пристроями.

У складі поліклініки дві амбулаторії надання первинної медико-санітарної допомоги,  процедурний кабінет, пункт щеплення, два стоматологічних відділення, хірургічне, неврологічне, офтальмологічне, отоларингологічне відділення, рентгенологічне відділення, відділення профілактики, відділення фізіотерапії,   кардіологічний кабінет, ревматологічний кабінет, гастроентерологічний кабінет, кабінет УЗД, ендокринологічний кабінет, кабінет рефлексотерапії, урологічний кабінет, інфекційний кабінет, кабінет проктолога, .  Також діє клініко-діагностична лабораторія, де виконуються сучасні методи обстежень.

У поліклініці працює денний стаціонар на 30 ліжок.

Наявність фізіотерапевтичного обладнання, відділення гідропатії, зали лікувальної фізкультури, кабінету масажу, парафіно-озокерито та грязелікування, ароматерапії, фітобару, басейну дозволяють проводити у широкому обсязі відновлювальне лікування.

З 2018 року в рамках медичної реформи, що стартувала в Україні, колектив поліклініки займається комплексною діяльністю по реформуванню первинної ланки медицини, отримуючи всемірну підтримку Харківської міської Ради, Департаменту охорони здоров’я ХМР, які забезпечують створення матеріальної бази та прийняття ефективних управлінських рішень.