тут появится виджет

Водолікарня

ВОДОЛІКАРНЯ

Випробуйте неймовірні вічуття!!!

Пропонуються наступні методи гідротерапії:

  • душ Шарко;
  • підводний душ-масаж;
  • перлинні ванни, при яких можливо застосування  ароматичних олій, екстрактів рослин, морської солі, бішофіту та ін.  залежно від показань;
  • вихрові гідромасажні ванни для нижніх кінцівок.

У відділенні працюють досвідчені лікарі фізіотерапевти, які допоможуть підібрати оптимальний курс гідротерапії в залежності від Вашого стану, мети та Ваших побажань, а також порадять методи профілактики, які допоможуть запобігти ряд патологічних станів та хронічних  захворювань.

 

ДУШ ШАРКО

 Душ Шарко – потужний масаж струменем води дозованого  тиску та температури. Чудовий початок для всих програм схуднення, корекції фігури та боротьби з целюлітом. Дуже ефективний при малорухливому способі життя, депресії. Профілактика та лікування захворювань опорно-рухового апарату. Профілактика захворювань нервової та серцево-судинної системи.

ПІДВОДНИЙ ДУШ-МАСАЖ

 

Підводний душ-масаж – це масаж струменем води дозованого тиску та індеферентної температури, який проводиться через водне середовище при зануренні людини в ванну 500л. Проводиться за загальними правилами класичного масажу. Ефективний при порушенні обміну речовин, ожирінні. Потужний  ефект ліфтингу за рахунок поліпшення кровообігу, живлення та лімфодренажу зон, що підпадають під вплив. Профілактика і лікування опорно-рухового апарату: остеохондроз, артроз, порушення постави та ін. Профілактика захворювань нервової таі серцево-судинної системи.

 

ПЕРЛИННІ ВАННИ

Перлинні ванни – це різновид гідромасажу, коли з дна піднімається величезна кількість бульбашок повітря, що подаються у воду під тиском за допомогою компресора. Кожен міліметр Вашого тіла потрапляє під  потужну рефлекторну дію. Це просто неймовірні відчуття! Процедура проводиться з використанням ароматичних олій, екстрактів рослин, морською сіллю, бішофітом та ін. залежно від показань. Рекомендована при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної системи. Процедура ефективна в програмах догляду за тілом, має  виражену антицелюлітну та лимфодренажну дію,  а на шкіру – підтягуючу та омолоджуючу дію.

 

Звертатися – 1 поверх, водолікарня. Приємних Вам відчуттів! Краси та здоров’я!